Home

Challenge of the Lowlands - Uitslagen

Categoriewinnaars:
Meisjes: Kaylee vd Steen (29 legs)
Jongens: Brian Raman (29 legs)
Dames: Tamara Schuur (31 legs)
Heren: Thierry Michaux (31 legs)
Nederland heeft met 258 punten het treffen met België gewonnen en is hiermee de eerste Challenge of the Lowlands kampioen.
    BEL. NL.
Eindstand: Totaal: 196 258
Podium wedstrijden      
Ronde 1 > 11:00-11:45   Legs Legs
België   Meisjes - Nederland Meisjes   1 3
       
Ronde 2 > 11:45-12:30      
België   Jongens - Nederland Jongens   5 4
       
Ronde 3 > 12:30-13:15      
België   Dames - Nederland Dames   2 7
       
Ronde 4 > 13:15-14:00      
België   Heren A - Nederland Heren A   6 3
       
Ronde 5 > 14:30-15:15      
België   Heren B - Nederland Heren B   3 6
       
Ronde 6 > 15:15-16:00      
België   Meisjes - Nederland Meisjes   2 3
       
Ronde 7> 16:00-16:45      
België   Jongens - Nederland Jongens   6 3
       
Ronde 8> 16:45-17:30      
België   Dames - Nederland Dames   1 8
       
Ronde 9> 17:30-18:15      
België   Heren A - Nederland Heren B   3 6
       
Ronde 10> 18:15-19:00      
België   Heren B - Nederland Heren A   5 4
       
BAAN 1 en 2:      
11:00 - 11:30 (Jongens) Bord Legs Legs
Bryan Coenderaerts vs Aaron van Leuven 1 3 2
Viani van den Bergh & Brian Raman vs Tim van de Poel & Berry van Peer 2 3 1
       
12:00 - 14:30 (Meisjes)      
Sharon Bracke vs Sharon Jansen 1 0 2
Shana Bracke & Bauwke Verreydt vs Kyana Frauenfelder & Kaylee van der Steen 2 1 2
       
Shana Bracke vs Kyana Frauenfelder 1 0 2
Sharon Bracke & Bauwke Verreydt vs Kaylee van der Steen & Sharon Jansen 2 2 1
       
Bauwke Verreydt vs Kaylee van der Steen 1 0 2
Sharon Bracke & Shana Bracke vs & Sharon Jansen&   Kyana Frauenfelder 2 0 2
       
Sharon Bracke vs Kyana Frauenfelder 1 0 2
Shana Bracke & Bauwke Verreydt vs Sharon Jansen & Kaylee van der Steen 2 0 2
       
Shana Bracke vs Kaylee van der Steen 1 0 2
Sharon Bracke & Bauwke Verreydt vs Kyana Frauenfelder & Sharon Jansen 2 2 0
       
15:30 - 18:15 (Heren, België B - Nederland A)      
Dennis Piepers vs Danny Schellekens 1 4 3
Geert de Vos & Stefaan Deprez vs Remon Hurrebrink & Jeffrey de Zwaan 2 2 3
       
Stefaan Deprez vs Remon Hurrebrink 1 2 4
Geert de Vos & Dennis Piepers vs Danny Schellekens & Jeffrey de Zwaan 2 2 3
       
Geert de Vos vs Danny Schellekens 1 4 0
Stefaan Deprez & Dennis Piepers vs Remon Hurrebrink & Jeffrey de Zwaan 2 3 1
       
Dennis Piepers vs Jeffrey de Zwaan 1 3 4
Geert de Vos & Stefaan Deprez vs Remon Hurrebrink & Danny Schellekens 2 3 0
       
BAAN 3 en 4:      
11:00 - 12:30 (Dames) Bord Legs Legs
Carine Dessein vs Anca Zijlstra 3 1 3
Peggy van Ballaert & Patricia de Peuter vs Tamara Schuur & Rilana Erades 4 1 3
       
Peggy van Ballaert vs Tamara Schuur 3 2 3
Carine Dessein & Patricia de Peuter vs Anca Zijlstra & Rilana Erades 4 1 3
       
Patricia de Peuter vs Rilana Erades 3 3 2
Peggy van Ballaert & Carine Dessein vs Tamara Schuur & Anca Zijlstra 4 0 3
       
15:00-15:30 (Jongens)      
Viani van den Bergh vs Tim van de Poel 3 3 2
Bryan Coenderaerts & Brian Raman vs Aaron van Leuven & Berry van Peer 4 3 1
       
Brian Raman vs Berry van Peer 3 3 2
Viani van den Bergh & Bryan Coenderaerts vs Tim van de Poel & Aaron van Leuven 4 3 1
       
Bryan Coenderaerts vs Tim van de Poel 3 3 1
Viani van den Bergh & Brian Raman vs Aaron van Leuven & Berry van Peer 4 3 1
       
Viani van den Bergh vs Berry van Peer 3 2 3
Bryan Coenderaerts & Brian Raman vs Tim van de Poel & Aaron van Leuven 4 3 0
       
17:00-19:00 (Meisjes)      
Bauwke Verreydt vs Sharon Jansen 3 0 2
Sharon Bracke & Shana Bracke & vs Kyana Frauenfelder & Kaylee van der Steen 4 0 2
       
Sharon Bracke vs Kaylee van der Steen 3 0 2
Shana Bracke & Bauwke Verreydt vs Kyana Frauenfelder & Sharon Jansen 4 1 2
       
Shana Bracke vs Sharon Jansen 3 0 2
Sharon Bracke & Bauwke Verreydt vs Kyana Frauenfelder & Kaylee van der Steen 4 2 1
       
Bauwke Verreydt vs Kyana Frauenfelder 3 1 2
Shana Bracke & Sharon Bracke vs Kaylee van der Steen & Sharon Jansen 4 0 2
       
BAAN 5 en 6:      
11:00 - 13:30 (Heren: België A - Nederland A) Bord Legs Legs
Tony Martinez vs Remon Hurrebrink 5 4 3
Donie Michels & Thierry Michaux vs Jeffrey de Zwaan & Danny Schellekens 6 3 1
       
Donie Michels vs Jeffrey de Zwaan 5 1 4
Tony Martinez & Thierry Michaux vs Remon Hurrebrink & Danny Schellekens 6 3 2
       
Thierry Michaux vs Danny Schellekens 5 4 3
Donie Michels & Tony Martinez vs Jeffrey de Zwaan & Remon Hurrebrink 6 3 2
       
Tony Martinez vs Jeffrey de Zwaan 5 2 4
Donie Michels & Thierry Michaux vs Remon Hurrebrink & Danny Schellekens 6 3 1
       
13:30 - 16:30 (Dames)      
Carine Dessein vs Tamara Schuur 5 3 2
Peggy van Ballaert & Patricia de Peuter vs Rilana Erades & Anca Zijlstra 6 1 3
       
Peggy van Ballaert vs Rilana Erades 5 0 3
Carine Dessein & Patricia de Peuter vs Tamara Schuur & Anca Zijlstra 6 1 3
       
Patricia de Peuter vs Anca Zijlstra 5 0 3
Peggy van Ballaert & Carine Dessein vs Tamara Schuur & Rilana Erades 6 1 3
       
Carine Dessein vs Rilana Erades 5 0 3
Peggy van Ballaert & Patricia de Peuter vs Tamara Schuur & Anca Zijlstra 6 0 3
       
17:00 - 19:00 (Jongens)      
Brian Raman vs Aaron van Leuven 5 3 2
Viani van den Bergh & Bryan Coenderaerts vs Tim van de Poel & Berry van Peer 6 2 3
       
Bryan Coenderaerts vs Berry van Peer 5 3 1
Viani van den Bergh & Brian Raman vs Tim van de Poel & Aaron van Leuven 6 3 1
       
Viani van den Bergh vs Aaron van Leuven 5 3 2
Bryan Coenderaerts & Brian Raman vs Tim van de Poel & Berry van Peer 6 2 3
       
Brian Raman vs Tim van de Poel 5 3 0
Viani van den Bergh & Bryan Coenderaerts vs Aaron van Leuven & Berry van Peer 6 2 3
       
Baan 7 en 8:      
11:00 - 13:30 (Heren: België B - Nederland B) Bord Legs Legs
Stefaan Deprez vs Rick Hofstra 7 2 4
Geert de Vos & Dennis Piepers vs Dennis te Kloese & Danny Noppert 8 2 3
       
Geert de Vos vs Danny Noppert 7 2 4
Stefaan Deprez & Dennis Piepers vs Dennis te Kloese & Rick Hofstra 8 0 3
       
Dennis Piepers vs Dennis te Kloese 7 2 4
Geert de Vos & Stefaan Deprez vs Rick Hofstra & Danny Noppert 8 3 1
       
Stefaan Deprez vs Danny Noppert 7 1 4
Geert de Vos & Dennis Piepers vs Dennis te Kloese & Rick Hofstra 8 2 3
       
Geert de Vos vs Rick Hofstra 7 0 4
Stefaan Deprez & Dennis Piepers vs Dennis te Kloese & Danny Noppert 8 1 3
       
14:30 - 15:00 (Heren: België A - Nederland A)      
Donie Michels vs Remon Hurrebrink 7 2 4
Tony Martinez & Thierry Michaux vs Jeffrey de Zwaan & Danny Schellekens 8 3 1
       
15:30 - 17:30 (Heren: België A - Nederland B)      
Thierry Michaux vs Dennis te Kloese 7 3 4
Tony Martinez & Donie Michels vs Danny Noppert & Rick Hofstra 8 3 2
       
Tony Martinez vs Danny Noppert 7 1 4
Thierry Michaux & Donie Michels vs Dennis te Kloese & Rick Hofstra 8 3 1
       
Donie Michels vs Rick Hofstra 7 2 4
Thierry Michaux & Tony Martinez vs Dennis te Kloese & Danny Noppert 8 1 3
       
Thierry Michaux vs Danny Noppert 7 4 2
Donie Michels & Tony Martinez vs Rick Hofstra & Dennis te Kloese 8 2 3
       
18:00 - 19:00 (Dames)      
Peggy van Ballaert vs Anca Zijlstra 7 1 3
Carine Dessein & Patricia de Peuter vs Tamara Schuur & Rilana Erades 8 3 2
       
Patricia de Peuter vs Tamara Schuur 7 0 3
Peggy van Ballaert & Carine Dessein vs Anca Zijlstra & Rilana Erades 8 0 3

Top 10 - Rankings

Login Form

Bezoek eens ons

Online Casino

voor spannende spellen.


SPONSORING
Heb je ook
interesse om de
BDB te sponsoren
en wens je contact
op te nemen,
klik...HIER

Statistics

Articles View Hits
429610