Home

LAKESIDE WORLD DARTS CHAMPIONSHIP 2014

Van 4 tem 12/01/14 staat het prestigieuze BDO Lakeside World Darts Championship weer op het programma.
Voor het eerst zullen er in totaal 56 spelers deelnemen, waarvan 40 heren en 16 dames ipv van 40 de vorige jaren.
Voor België zal Geert de Vos aantreden en proberen huidig wereldkampioen Scott Waites van de troon te stoten. 
Bij de dames zal de Russische Anastasia Dobromyslova haar titel verdedigen tegen het Engelse en Nederlandse geweld.

Geert De Vos zal zijn eerste wedstrijd spelen op maandag 06/01/14 tijdens de avondsessie tegen de winnaar van de voorronde tussen Madars Razma (LET) & John Michael (GR)! 

De wedstrijden zijn te volgen via BBC en de gekende online livestreams.

Voor meer informatie kan u steeds terecht op onderstaande sites :

BDO (British darts organisation) :http://www.bdodarts.com
Lakeside :http://www.lakesideworlddarts.co.uk

Hierbij een overzicht van het schema van de eerste ronde :

Zaterdag 04/01/14

Namiddagsessie

Trina Gulliver (England) v Tamara Schuur (Netherlands)
Scott Waites (England) v Alan Norris (England)
David Cameron (Canada) v Martin Adams (England)
Wesley Harms (Netherlands) v Paul Jennings (England)

Avondsessie

Madars Razma (Latvia) v John Michael (Greece)
Harley Kemp (Australia) v Michael Meaney (Republic of Ireland)
Jeffrey de Graaf (Netherlands) v Martin Atkins (England)
Rachel Brooks (England) v Ann Louise Peters (Denmark)

Zondag 05/01/14

Namiddagsessie

Hiroaki Shimizu (Japan) v Christian Kist (Netherlands)
Anastasia Dobromyslova (Russia) v Karin Krappen (Netherlands)
Robbie Green (England) v Richie George (England)
Gary Robson (England) v Ron Meulenkamp (Netherlands)

Avondsessie

Mike Day (New Zealand) v Sam Head (England)
Jim Widmayer (USA) v Garry Thompson (England)
Fallon Sherrock (England) v Rilana Erades (Netherlands)
Remco van Eijden (Netherlands) v Rick Hofstra (Netherlands)

Maandag 06/01/14

Namiddagsessie

Darryl Fitton (England) v Tony Eccles (England)
Karel Sedlacek (Czech Republic) v Paul Hogan (England)
Jan Dekker (Netherlands) v Benito van de Pas (Netherlands)

Avondsessie

Julie Gore (Wales) v Rachna David (Norway)
Jeroen Geerdink (Netherlands) v Dave Prins (England)
Geert de Vos (Belgium) v Madars Razma (Latvia) or John Michael (Greece)
Ross Montgomery (Scotland) v Harley Kemp (Australia) or Michael Meaney (Republic of Ireland)

Top 10 - Rankings

Login Form

Bezoek eens ons

Online Casino

voor spannende spellen.


SPONSORING
Heb je ook
interesse om de
BDB te sponsoren
en wens je contact
op te nemen,
klik...HIER

Statistics

Articles View Hits
507483